fbpx

Wiosenne Oczyszczanie Organizmu z Ajurwedą

Zadbaj o swoje zdrowie i wzmocnij odporność podczas Wiosennego Oczyszczania Organizmu z Ajurwedą 🌿✨

“Wiosenne oczyszczanie organizmu z Ajurwedą” to 7-dniowy program dietetyczny, który w świadomy sposób pozwoli Ci przywrócić równowagę ciała i umysłu. Dzięki niemu uregulujesz pracę systemu trawiennego i wyeliminujesz toksyny nagromadzone w tkankach jesienią i zimą.

👆🏼 Zapisy i więcej info: https://ayuhealing.pl/…/wiosenne-oczyszczanie-organizmu/

⏱️ Kiedy?
⌲ Indywidualnie: kwiecień – maj
⌲ W grupie: 15 – 21 maj 2023

📃 W programie:
⌲ 7 dni diety oczyszczającej dopasowanej do Twoich potrzeb
⌲ Łatwe i szybkie do przygotowania dania
⌲ Lista zakupów
⌲ Lekcje gotowania
⌲ Ajurwedyjskie przepisy na potrawy i napoje oczyszczające
⌲ Wskazówki wykonania domowych zabiegów wspierających oczyszczanie
⌲ Spotkania live z terapeutką Ajurwedy
⌲ Grupa wsparcia na WhatsApp

O oczyszczaniu z Ayu Healing przeczytasz m.in. na łamach „Przekroju”: https://przekroj.pl/…/konstytucje-zdrowia-maria-hawranek

⫸ Kto prowadzi program?
Patrycja Sadowska – certyfikowana przewodniczka po medycynie naturalnej, posiadająca wyższe wykształcenie Ajurwedyjskie. Patrycja ukończyła wieloletnie studia na Delight Academy of Ayurvedic Studies, kursy na European Institute of Vedic Studies, Arya Ayurveda Academia oraz wiele innych. Od 6 lat nieprzerwanie prowadzi indywidualne terapie zdrowotne, ucząc swoich klientów jak poprawić stan zdrowia i samopoczucie. Organizuje wyjazdy szkoleniowe i prozdrowotne, a także kursy stacjonarne i online, w tym programy oczyszczające i wzmacniające.

„Wierzę, że wszyscy zasługujemy na doświadczanie życia w pełnym potencjale – bez zmartwień, stresu i chorób. Chciałabym zaprosić Was w podróż, podczas której, dzięki mądrości Ajurwedy, zaprzyjaźnicie się ze swoim ciałem i aktywujecie zdolność do samoleczenia. Gotowi?”

Czekamy na Ciebie 🌿🤍