fbpx

Prowadzący zajęcia 

Nasi specjaliści zawsze są gotowi do pomocy.

Katarzyna Szyńska

Założycielka i właścicielka Szkoły.

Nauczycielka, instruktorka hatha jogi, dyplomowana specjalistka odnowy biologicznej. Od lat inspiruje, motywuje swoich uczniów do praktyki hatha jogi, technik oddechowych i medytacji pomagających zachować optymalne zdrowie psychofizyczne. Zachęca do studiowania siebie z uważnością, troską i czułością poprzez praktykę asan.

O mnie
Odkąd pamiętam przyświecała mi chęć pomagania innym. Los sprawił, że najpierw musiałam pomóc sobie. Osobiście zetknęłam się z hatha jogą wg metody Iyengara w 1995 r. mając problemy zdrowotne. Natrafiłam na wspaniałych nauczycieli, którzy cierpliwie i
stopniowo uczyli mnie tej metody zdrowego stylu życia. Po sześciu latach aktywnego, osobistego praktykowania zaczęłam dzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem, co czynię do dzisiaj z radością i wdzięcznością 22 lata. Szkoła jest owocem mojej fascynacji jogą i potrzebą dzielenia się tym wspaniałym systemem, który poprzez harmonijny rozwój ciała i umysłu wspiera nasze zdrowie.

Miłośniczka nadmorskich plaż, leśnych kąpieli, kwiatów i zabaw z wnuczką.

Katarzyna Frankowska

Nauczycielka jogi dla dzieci

Mam na imię Kasia i przede wszystkim jestem mamą 2.5 letniego Jeremiego. Z wykształcenia magister pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Z wielkiej pasji certyfikowany instruktor  jogi dla dzieci i jogi rodzinnej. Od ponad roku prowadzę zajęcia ruchowe dla dzieci łącząc jogę-ruch ze stymulacją sensoryczną. Chce się podzielić tym jak ważny jest ten wyjątkowy ruch! Ważny nie tylko dla fizycznego rozwoju dziecka i walki z wadami postawy, ale przede wszystkim w rozwoju emocjonalnym i psychicznym dziecka. Joga dla dzieci to nie tylko jogowe asany, to praca z całym małym człowiekiem. Na naszych spotkaniach dzieci mówią!  Pokazują emocje przez ruch. Rozwijają koncentrację uwagi i uważność. Uczą się odpoczywać. Tworzymy grupę,  relacje bez oceniania.

Emilia Malczyk

Nauczycielka jogi

Jestem certyfikowaną instruktorką hatha jogi (w tym jogi dla dzieci) oraz improwizacji ruchu i symboliki ciała wg metody dr Detlefa Kapperta. Praca z ciałem, ruch, budowanie świadomości swojego ciała zawsze były dla mnie ważne zarówno w pracy z innymi, jak i na drodze własnego rozwoju. Bliska jest mi uważność, zaufanie do siebie i świata, dbanie o równowagę i harmonię.  Joga w moim życiu jest jak bezpieczna przystań; napełnia mnie spokojem, akceptacją, odpuszczeniem, miłością. Wielką radość daje mi dzielenie się moją wiedzą i doświadczeniem z innymi oraz towarzyszenie im w pięknej jogicznej podróży. Lubię bliskość przyrody, kojącą ciszę, wsłuchiwanie się w nieskończony szum morskich fal. Jestem mamą dwóch wspaniałych nastolatków.