Prowadzący zajęcia 

Nasi specjaliści zawsze są gotowi do pomocy.

Katarzyna Szyńska

Założycielka i właścicielka Szkoły.

Nauczycielka, instruktorka hatha jogi, dyplomowana specjalistka odnowy biologicznej. Od lat inspiruje, motywuje swoich uczniów do praktyki hatha jogi, technik oddechowych i medytacji pomagających zachować optymalne zdrowie psychofizyczne. Zachęca do studiowania siebie z uważnością, troską i czułością poprzez praktykę asan.

O mnie
Odkąd pamiętam przyświecała mi chęć pomagania innym. Los sprawił, że najpierw musiałam pomóc sobie. Osobiście zetknęłam się z hatha jogą wg metody Iyengara w 1995 r. mając problemy zdrowotne. Natrafiłam na wspaniałych nauczycieli, którzy cierpliwie i
stopniowo uczyli mnie tej metody zdrowego stylu życia. Po sześciu latach aktywnego, osobistego praktykowania zaczęłam dzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem, co czynię do dzisiaj z radością i wdzięcznością 22 lata. Szkoła jest owocem mojej fascynacji jogą i potrzebą dzielenia się tym wspaniałym systemem, który poprzez harmonijny rozwój ciała i umysłu wspiera nasze zdrowie.

Miłośniczka nadmorskich plaż, leśnych kąpieli, kwiatów i zabaw z wnuczką.

Katarzyna Frankowska

Nauczycielka jogi dla dzieci

Mam na imię Kasia i przede wszystkim jestem mamą 2.5 letniego Jeremiego. Z wykształcenia magister pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Z wielkiej pasji certyfikowany instruktor  jogi dla dzieci i jogi rodzinnej. Od ponad roku prowadzę zajęcia ruchowe dla dzieci łącząc jogę-ruch ze stymulacją sensoryczną. Chce się podzielić tym jak ważny jest ten wyjątkowy ruch! Ważny nie tylko dla fizycznego rozwoju dziecka i walki z wadami postawy, ale przede wszystkim w rozwoju emocjonalnym i psychicznym dziecka. Joga dla dzieci to nie tylko jogowe asany, to praca z całym małym człowiekiem. Na naszych spotkaniach dzieci mówią!  Pokazują emocje przez ruch. Rozwijają koncentrację uwagi i uważność. Uczą się odpoczywać. Tworzymy grupę,  relacje bez oceniania.

Da​niel

TAI-CHI

Daniel Żurawski, urodzony w 1973 roku. Praktykuję Tai Chi, Qigong i Tao Yin od 1990 roku. Jest uczniem Tomasza Nowakowskiego,Międzynarodowa Szkoła Tai Chi Chuan, Tomasza Nowakowskiego.
Prowadzi regularne zajęcia Tai Chi, Qigong i Tao Yin w Bydgoszczy od 1992 roku.