fbpx

GIMNASTYKA SŁOWIAŃSKA-WARSZTAT Z PEŁNYM KURSEM PROWADZONY PRZEZ JULIĘ MARCINOWSKĄ

3 MAR O 17:00 – 5 MAR O 17:00
Witajcie kobiety 💃🏽🌹
Ponownie zapraszam Was wszystkie bardzo serdecznie i z całego ❤️ na PEŁEN KURS I WARSZTAT Z GIMNASTYKĄ SŁOWIAŃSKĄ prowadzony przez wspaniała kobietę JULIĘ MARCINOWSKĄ.

GIMNASTYKA SŁOWIAŃSKA
Dla mnie osobiście ma taka MOC, że rozbudza wszystko co potrzebne, aby poczuć swoją wewnętrzną kobiecą MOC i uzdrowić to co wymaga uzdrowienia. Daje możliwość poczucia bliskości i stworzenia kręgu z innymi wspaniałymi kobietami 🤗❤️
Gimnastyka Słowiańska to system 27 ćwiczeń wzmacniająco-rozciągających stymulujących kobiecy układ hormonalny. Nie bez powodu nazwana jest psychoterapią dla ciała. Zwiększa nie tylko zakres ruchu i uelastycznienia mięśnie, ale uwalnia tez wiele blokad emocjonalnych, które zagościły w naszym ciele.
Uważam , że przez słowiańskie korzenie jest nam Polkom najbliższa 😊🙏
Zajrzyj:
👉 Czym jest Gimnastyka Słowiańska? Historia i symbolika 🤍❤️🖤 You Tube

JULIA MARCINOWSKA
💃 trenerka rozwoju osobistego i duchowego, świadoma Kobieta i Wiedźma, certyfikowana trenerka warsztatów umiejętności psychospołecznych i instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej w tradycji białoruskiej, trzymająca Kręgi i Ceremonie z medycyną Kakao.
„J E S T E M. Świadomie, z miękkością i miłością do samej siebie i świata. Z każdym dniem rozpoznaję siebie w tym coraz bardziej i pokazuję tę drogę serca innym.
T O W A R Z Y S Z Ę w rozwoju, odkrywaniu mocy i potencjału, który każdy z nas ma w sobie. Sama nieustannie wciąż się rozwijam…”
Julia jest tez twórczynią inicjatywy JA.KOBIETA.WIEDŹMA oraz wraz z Chrysciną Siuchykava założycielką grupy na Facebooku Krąg Wiedźm – grupa przebudzonych Kobiet. Prowadzi różnego rodzaju warsztaty rozwoju osobistego łącząc Gimnastykę Słowiańską, intuicyjne malowanie mandali, kręgi kobiet, kręgi mieszane, medytacje i ceremonie z medycyną Kakao.
Prowadzi też indywidualne sesje energetyczne jak channeling – spotkanie z Twoją Duszą, oczyszczanie energetyczne Spirit Release, oczyszczanie energetyczne miejsc/domów/mieszkań/biznesu czy uzdrawianie pokoleniowych wzorców Rodowych. Przez 5 lat prowadziła ośrodek holistycznego rozwoju osobistego CUD Grochów w Warszawie, obecnie organizuje i bierze udział w różnego rodzaju eventach i festiwalach rozwojowo-duchowych.
Spotkajmy się, zobaczmy, usłyszmy, poczujmy 💕
Minionego lata prowadziła warsztaty na Dreamersland Festival, Organic Festival, Shakti Dance Celebration i Festiwal Wibracje.
Możesz też poznać ją online:
www.jakobietawiedzma.pl
Fanpage FB Ja.Kobieta.Wiedźma: https://www.facebook.com/ja.kobieta.wiedzma
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCLTa3fSPoisF8P5KBOXxF6g
Konto IG: https://www.instagram.com/ja.kobieta.wiedzma/

Julia O WARSZTACIE:
🌹usiądziemy w otulającej energii Kobiecego Kręgu, gdzie opowiem więcej o gimnastyce słowiańskiej, tego jak zmieniła moje życie i życie wielu innych kobiet a także z przyjemnością usłyszę Twoją historię
🌹 wspólnie zanurzymy się w medytacji i wyślemy najpiękniejsze intencje w świat
🌹przejdziemy przez wszystkie 27 ćwiczeń z 3 światów wraz z jasną instrukcją ich poprawnego wykonania oraz korekcją pozycji
🌹poznamy mięśnie dna miednicy i ćwiczenia aktywujące, rozluźniające i wzmacniające nasz kobiecy trzon wraz z uruchamianiem ich podczas ćwiczeń Gimnastyki
🌹 stworzymy wspólnie ceremonię kobiecości i celebracji życia, ucząc się dawać i brać, poprowadzę Cię przez parę ćwiczeń i rytuałów pracy z energią budzących w Tobie moc Twojej kobiecości i zwracających do tego co najważniejsze – siebie samej. W programie m.in. rytuał obmycia różaną wodą, spotkanie z Przodkami, zaplatanie bransoletek intencyjnych.
🌹 na koniec każda kobieta dostanie swój dedykowany zestaw ćwiczeń – swoją 7kę w oparciu o datę i miejsce urodzenia.

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE
Warsztaty trwają weekend od pt wieczór do nd: 3-5 marca 2023 👌💃🏽🌹 Wybór sali zależy od ilości kobiet.
Piątek 18-21
Sobota 12-20 z przerwą obiadową w środku dnia
Niedziela 9:00-16:00-17.00 z przerwą obiadową w środku dnia

Weź ze sobą:
👉 wygodny strój do ćwiczeń – leginsy + dopasowana bluzka będą w sam raz, możesz ćwiczyć też w spódnicy, do czego bardzo zachęcam
Ćwiczymy boso i BEZ STANIKÓW!
👉chustę/mały ręczniczek czy szal aby podłożyć bezpośrednio pod twarz
👉wodę do picia
👉matę do ćwiczeń i koc do podłożenia pod kolana i łokcie (na miejscu jest parę mat i kocy, ale jeżeli wolisz dla własnego komfortu możesz wziąć coś swojego)
👉 jeżeli poczujesz – weź jakiś swój talizman, który położymy na wspólnym ołtarzu i naenergetyzujemy energią Gimnastyki Słowiańskiej, aby przypominał Ci o Twojej wewnętrznej MOCY KOBIECOŚCI każdego kolejnego dnia

INWESTYCJA w ten cudowny warsztat to:
💸 777 zł dla pierwszych 3 kobiet, które już czują , że chcą być 🥰💕❤️
💸 888 zł dla kolejnych najwspanialszych kobiet

ZAPISY
przez messenger „Tajemniczy Ogród” Lub pod nr tel 795 001 585 – Asia Laskowska
Miejsce rezerwuje wplata zaliczki 200 zł (nr konta na private), możliwość wystawienia FV. Inwestycja pozostałej kwoty gotówką przed samym warsztatem.

GWARANTUJE TOBIE ŻE TO JEDYNY TAKI WARSZTAT W BYDGOSZCZY I NIE TYLKO 🥰💃🏽❤️
Chętnie odpowiem na wszelkie pytania 🌹🌺❤️
Z całego ❤️ zapraszamy
Z miłością
Asia Laskowska | Tajemniczy Ogród – organizator
Julia Marcinowska | Ja.Kobieta.Wiedźma – współorganizator i prowadząca