fbpx

Świąteczne Wyzwanie

1. Świąteczne Wyzwanie (Konkurs) przeznaczony jest dla użytkowników portali Facebook oraz Instagram
2. Zgłoszenie do konkursu polega na wstawieniu pod postem na Facebook lub Instagram o Wyzwaniu swojego Świątecznego zdjęcia, podczas praktyki jogi. Jeśli jest problem z dodaniem zdjęcia w komentarzu prosimy o wysłanie zdjęcia w wiadomości.
3. Zdjęcia muszą przedstawiać prawdziwe osoby i nie mogą naruszać zasad społeczności np. być wulgarne itd.
4. Organizator konkursu ma prawo usunąć zdjęcia naruszające zasady wyżej wymienionych portali społecznościowych.
5. Uczestnik Wyzwania wyraża zgodę na powiadomienie za pośrednictwem portalu Facebook lub Instagram o wygraniu pojedynczego wejścia na jogę w Szkole Jogi Katarzyny Szyńskiej.
6. O zwycięstwie zadecyduje Właścicielka Katarzyna Szyńska, która wybierze najbardziej kreatywne i ciekawe zdjęcia.  Wygrani zostaną poinformowani w wiadomości prywatnej na jednym z portali po Świętach i Nowym Roku
7.  Jedna osoba może być zgłoszona do wyzwania tylko jeden raz. Jedna osoba może otrzymać tylko jedno darmowe wejście na zajęcia.
8. W przypadku naruszeń regulaminu, bądź wykrycia możliwego oszustwa, organizator ma prawo zablokować bądź usunąć daną  osobę z udziału w konkursie.
9. Organizator ma prawo opublikować na swoim fanpage zdjęcia  biorące udział w wyzwaniu — dla celów informacyjnych oraz w celu ogłoszenia wyników konkursu.
10. Wyzwanie rozpoczyna się 24 grudnia 2023 o godz. 6:00 (czasu polskiego) i kończy się 1 stycznia 2024 o godz. 23:00 (czasu polskiego).
11. Do zdobycia są 3 pojedyncze wejścia na jogę do Szkoły Jogi Katarzyny Szyńskiej, które wybierze Właścicielka Katarzyna Szyńska i poinformuje o tym na Facebooku i Instagramie
12. Organizatorem wyzwania jest Szkoła Jogi Katarzyny Szyńskiej ul. Czerkaska 11
85-636 Bydgoszcz (oś. Leśne)  tel. 609 060 873