W POLU NARODZIN & PONOWNE NARODZINY Warsztat Ustawień systemowych

W POLU NARODZIN & PONOWNE NARODZINY Warsztat Ustawień systemowych
Ponownie doświadczając porodu dajemy sobie możliwość przyjrzenia się, poczucia, doświadczenia chwili przyjścia na świat 🙏🏼
Od chwili poczęcia do momentu narodzin każda informacja jest zapisana w pamięci komórkowej, w układzie nerwowym, systemie energetycznym co prowadzi do powstawania między innymi wzorców zachowań emocjonalnych.
Każdego dnia, kiedy sięgamy po nowe relacje, związki, projekty, pracę, szkołę, wchodzimy do nowej grupy mamy możliwość do odwzorowania naszego porodu. Kiedy jesteśmy nieświadomi tych sytuacji ograniczają nas schematy…
Mając możliwość ponownego przejścia przez kanał rodny, kiedy w pełni świadomie przeżyjemy swój poród możemy zobaczyć, skąd biorą się zachowania, uczucia, które towarzyszą nam w codziennych sytuacjach mające na nas destrukcyjny wpływ.
Poród kryje w sobie wiedzę, dzięki której nasze słabości można transformować w naszą moc 🔥
Na warsztacie będziemy odkrywać na nowo historie narodzin.
▫️W jakim otoczeniu, warunkach przyszliśmy na świat?
▫️Jaka była atmosfera?
▫️Czy poród był łagodny, czy trudny?
▫️Czy siłami natury, czy poprzez cesarskie cięcie ?
▫️Czy poród był pośladkowy ?
▫️Czy utknęliśmy w kanale rodnym?
▫️Czy były podane znieczulenia, przyspieszacze?
▫️Czy byliśmy oddzieleni od matki?
▫️Te i inne pytania najbardziej trafne dla Ciebie będą pomocne w
odkrywaniu narodzin.
✨Ponowne przeżycie porodu otwiera nas na nasze życie podnosząc jakość w
każdym jego aspekcie ✨
KIEDY:
19.02.2023
GDZIE:
Bydgoszcz Szkoła Jogi Katarzyny Szyńskiej
INWESTYCJA:
Warsztat – Ustawienia Systemowe W Polu Narodzin praca własna oraz ponowne narodziny
750 PLN

Dla osób, które 18.02 będą brały udział w swoim ustawieniu HISTORIE MIŁOŚCI cena spotkania W Polu Narodzin 19.02 to 500 PLN
Na spotkanie zabierz ze sobą: pareo, notatnik, dwa małe ręczniki, luźny strój, podobrazie (wymiar dowolny), farby(kolory jakie poczujesz).
Dowiedz się jak najwięcej na temat swojego życia prenatalnego oraz samego porodu od swojej mamy i taty.
Maksymalna ilość – 4-5 osób
Proszę o wcześniejsze zgłoszenia tel. 601 40 45 50 lub FB
Dokonanie wpłaty 20.01.2023 r w wysokości 300 zł nr konto: Magdalena Rassoul 15102049000000810233278060 z dopiskiem „WPN 02.2023” będzie gwarantowało miejsce na warsztacie.
Jeśli chcesz FV proszę o wcześniejszą informację przed wpłaceniem zaliczki.

Opinie uczestniczek
„Z całego serca polecam warsztat „Moc narodzin- Droga do Twojego sukcesu” u Magdy. Cóż mogę powiedzieć…. Działo się! fizycznie, emocjonalnie, sercowo, strukturalnie. Aż można było dotknąć tego wszystkiego co się działo ze mną, we mnie z Nami i w Przestrzeni, którą wspólnie tworzyliśmy w czasie warsztatu. Piękny przepływ, mnóstwo serca, zaufanie, piękne prowadzenie i trzymanie pola przez Magdę. Trzy dni intensywnej pracy nad sobą i ze sobą a czułam się jak po 3 tygodniach wakacji.”
A.
„Moc porodów z Magdą zmieniła moje życie, łatwiej być z emocjami, łatwiej czuć siłę i wdzięczność do tego co jest, Magda pięknie prowadzi, potrafi słuchać i poprowadzić wprost do Twojej prawdy, która kruszy lody i wyzwala niepowtarzalna radość i miłość serca.”
W.
„Zaskoczyłam samą siebie jak strach i niepewność można przekształcić w otwartość i zachłanność na życie. Dziękuję ”
A.
O Prowadzącej:
Ukończyła WidnoKrąg- Szkołę Ustawień Systemowych i Praktyki Obecności dla kobiet – Kama Derda, Akademię Ustawień Systemowych metodą Berta Hellingera – Dorota Kraszewska-Skoczowska, Szkolenie z zakresu Ustawień Pracy z Figurkami – Heiko Hinrichs. Gentle Bio-Energetics, Kurs Biodynamicznej Terapii Czaszkowo-Krzyżowej, Polarity, szkolenia masażu Lomi Lomi Nui, Ancient Lomi Lomi, japońskiego masażu twarzy, PeLoHa, Shantala dla dzieci i Body Touch dla dorosłych, Hipnoporód oraz Vedic Art. malowanie intuicyjne wg Curta Kallmana. Jako praktyk Integrującej Obecności i Integracji Oddechem, terapeuta, masażysta, nauczyciel masażu oraz malowania intuicyjnego, Doula, z ciekawością siebie otwieram kolejne drzwi by odkrywać w sobie nowe pasje. W ten sposób życie stało się dla mnie podróżą, której doświadczam każdego dnia przez pryzmat duszy, emocji, ciała i umysłu.
Magdalena Rassoul
Jeśli jesteś gotowa/wy na zmianę, zapraszam 🤍
Spotkajmy się, by doświadczyć transformującej Mocy Pola, które może otworzyć Ciebie na Twój nieograniczony potencjał. W bezpiecznej przestrzeni, otwierając się na zaufanie dla życia, w
połączeniu z naturą, ze sobą, w kontakcie ze swoim ciałem, możesz zaprojektować swoje życie na nowo.
Jeżeli chcesz udostępnić informację, ponieważ uważasz, że warto.
Dziękuję 🙏🏼🫶🏼